Grupa I
Krasnoludki
My Krasnoludki chociaż dopiero 3 lata mamy, to przygodę z przedszkolem już zaczynamy. Z każdym dniem coraz mniej łez wylewamy, gdy się z naszymi kochanymi rodzicami żegnamy. Chętnie uczestniczymy w zajęciach plastycznych, muzycznych, ruchowych, słuchamy wierszy i opowiadań, z wielką radością poznajemy otaczający nas świat. Gdy gorsze dni mamy w ramiona naszych pań się wtulamy. Stajemy się coraz bardziej samodzielni i staramy się przestrzegać zasad obowiązujących w przedszkolu. Kiedy tylko pogoda dopisuje spędzamy wesoło czas na wspólnej zabawie w ogródku przedszkolnym.

Nasze Kalendarium

UWAGA!!!

04-12-2017
W miesiącach grudniu i styczniu odbędą się w naszej grupie zajęcia warsztatowe dotyczące stymulacji rozwoju dzieci w zakresie funkcji słuchowych, językowych i motoryki. Zajęcia będą się odbywały w poniedziałki (od 11.12) od godziny 9.00. Będzie to 6 spotkań w grupie z panią psycholog i neurologopedą z Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej nr 1 w Poznaniu. Do prowadzenia takich zajęć grupowych z dziećmi potrzebna jest oczywiście pisemna zgoda rodziców. Zgody będę zbierała cały tydzień (4.12 - 8.12). Zachęcam do zapoznania się z ofertą zajęć, która będzie wywieszona do wglądu na drzwiach naszej sali. Na końcu wyznaczymy termin spotkania pań z poradni z rodzicami.

Dogoterapia

17-01-2018
Tego dnia odwiedzi nas Afera :)

Agencja Artystyczna L Arte

22-01-2018
Zapraszamy dzieci na koncert muzyczny.

Dzień Babci i Dziadka

22-01-2018
W tym dniu serdecznie zapraszamy do naszego przedszkola Babcie i Dziadków na uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka :) Zaczynamy o godzinie 14.30.

BALIK KARNAWAŁOWY

23-01-2018
Tego dnia serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci na Bal Karnawałowy :)

Pan Pianka

24-01-2018
Zapraszamy na zajęcia plastyczne z pianką.