Grupa I
Krasnoludki
My Krasnoludki chociaż dopiero 3 lata mamy, to przygodę z przedszkolem już zaczynamy. Z każdym dniem coraz mniej łez wylewamy, gdy się z naszymi kochanymi rodzicami żegnamy. Chętnie uczestniczymy w zajęciach plastycznych, muzycznych, ruchowych, słuchamy wierszy i opowiadań, z wielką radością poznajemy otaczający nas świat. Gdy gorsze dni mamy w ramiona naszych pań się wtulamy. Stajemy się coraz bardziej samodzielni i staramy się przestrzegać zasad obowiązujących w przedszkolu. Kiedy tylko pogoda dopisuje spędzamy wesoło czas na wspólnej zabawie w ogródku przedszkolnym.

Nasze Kalendarium

UWAGA!!!

04-12-2017
W miesiącach grudniu i styczniu odbędą się w naszej grupie zajęcia warsztatowe dotyczące stymulacji rozwoju dzieci w zakresie funkcji słuchowych, językowych i motoryki. Zajęcia będą się odbywały w poniedziałki (od 11.12) od godziny 9.00. Będzie to 6 spotkań w grupie z panią psycholog i neurologopedą z Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej nr 1 w Poznaniu. Do prowadzenia takich zajęć grupowych z dziećmi potrzebna jest oczywiście pisemna zgoda rodziców. Zgody będę zbierała cały tydzień (4.12 - 8.12). Zachęcam do zapoznania się z ofertą zajęć, która będzie wywieszona do wglądu na drzwiach naszej sali. Na końcu wyznaczymy termin spotkania pań z poradni z rodzicami.

KONSULTACJE

16-04-2018
Drodzy Rodzice.
W związku z wcześniejszymi zajęciami pani psycholog i neurologopedy z poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w naszej grupie, tak jak wcześniej informowałam, panie ustaliły termin konsultacji indywidualnych z rodzicami.
Odbędą się one w kwietniu, dokładnie 16.04 (poniedziałek) w godzinach 14.30 - 15.30 (w razie konieczności dłużej) w naszym przedszkolu.
Zapraszam chętnych rodziców w tym dniu na rozmowy.

Ministerstwo Motyli

17-04-2018
Spotkanie z Panem Jackiem Pałasiewiczem i jego owadami :)

Dogoterapia

18-04-2018
Zapraszamy na spotkanie z naszym ulubionym pieskiem Aferą.

ZDJĘCIA

23-04-2018
W poniedziałek dzieci będą miały robione wiosenne zdjęcia.

Agencja Artystyczna L Arte

23-04-2018
W tym dniu zapraszamy również na koncert muzyczny.

DZIEŃ MAMY I TATY

24-05-2018
Serdecznie zapraszamy wszystkich Rodziców naszych Krasnoludków na uroczystość z okazji Święta Mamy i Taty :) Startujemy o godzinie 14.00.(czwartek).

WYCIECZKA

30-05-2018
W tym dniu wszystkie dzieci z naszego przedszkola, w tym również Krasnoludki, wezmą udział w wycieczce do Gajówki w Zbrudzewie. Serdecznie zapraszamy :)